Співпраця для гуртових клієнтів

Наша компанія формує дилерську мережу на території України та запрошуємо магазини, інтернет-магазини, бутіки, оптових покупців, фізичних підприємців стати нашими партнерами  ТМ MoreKids . Пропонуємо два види співпраці:

 – /Free/  Мінімальна сума замовлення 3000 грн. Знижка в розмірі 30% від ціни на сайті. Моделі продаються тільки існуючим ростовим рядом (див. розмірну таблицю). Замовляєте товар коли забажаєте (вільно) незалежно від календаря.

/Premium/ Мінімальна сума замовлення щомісяця 10 000грн. Знижка в розмірі 40% від ціни сайту. Моделі продаються тільки існуючим ростовим рядом (див. розмірну таблицю). Приймаєте участь в усіх акціях, в пріоритеті на бронь товару, першими повідомляємо про нове поступлення. Отримуєте власного менеджера який буде вести Вас.

При закупці товару від 50 000 грн і вище умови узгоджуються в телефоному режимі  т . 0963300253.

Після реєстрації партнер отримує логін та пароль у власний кабінет на сайті, де усі товари вже з спеціальною фіксованою ціною, зберігається історія замовлень, повідомляємо про новинки та акції. 

Усі товари , що є на сайті можуть бути доставлені протягом 1-3 днів. Моделі продаються тільки існуючим ростовим рядом (див. розмірну таблицю). Якщо цікавить товар , але його немає на складі доставка здійснюється протягом 2-3 тижнів, точну дату уточнить менеджер при обробці замовлення (при умові, що даний товар ще доступний на складах).

Стань партнером якісного стильного дитячого одягу ТМ MoreKids. 

2021 рік що змінює

(c) TM МoreKids